Azur Ziemassvētku spēle Laimes rats un loterija

LAIMES RATS

Lai piedalītos Laimes rata griešanā, laika posmā no 2017. gada 10. decembra līdz 2018. gada 7. janvārim, jāveic pirkums vismaz 30 EUR vērtībā kādā no MD Galerija Azur veikaliem, izņemot MD Galerija Azur telpās esošajā SIA Rimi Latvia un jāsaglabā pirkuma čeks. Pirkuma čeks ir jāuzrāda MD Galerija Azur informācijas centrā. Pircēji, kuri ir uzrādījuši čeku MD Galerija Azur informācijas centrā, iegūst tiesības piedalīties Azur Ziemassvētku spēlē Laimes rats, kur iegūst uzreiz garantētu balvu. Azur Ziemassvētku spēles Laimes rats garantētās balvas izlozes notiek katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00 periodā no 2017. gada 10. decembra līdz 2018. gada 7. janvārim.

LOTERIJA

Pircēji, kuri ir uzrādījuši čeku MD Galerija Azur informācijas centrā un aizpilda informācijas centrā saņemtu loterijas kuponu, norādot tajā čeka nr., vārdu un uzvārdu un kontaktinformāciju, iemet šo kuponu turpat esošajā loterijas urnā, iegūst tiesības piedalīties Azur Ziemassvētku loterijas balvu izlozē:

 • SIA MD Galerija Azur dāvanu kartes 30 EUR vērtībā
 • SIA Optimus Mēbeles sarkainais dīvāns

Azur Ziemassvētku loterijas izloze tiek veikta 2018. gada 11. janvārī

Pilnie loterijas noteikumi ŠEIT (RUS)

AZUR ZIEMASSVĒTKU SPĒLE LAIMES RATS UN LOTERIJAS UZVARĒTĀJI:

Izlozes rezultāti starp reģistrācijām, kas veiktas no 2017. gada 10. decembra līdz 2018. gada 7. janvārim. “Dīvāns Hugo 2” laimētāja: Jeļena Cvetkova

“SIA MD Galerija Azur dāvanu karte 30 EUR vērtībā” laimētāji:

 1. Gunita Kovaļevska
 2. Guna Puniņas
 3. Jeļena Slavgorodska
 4. Anna Jākobsona
 5. Gundega Meiere
 6. Gunta Eglīte
 7. Aleksandrs Levčenko
 8. Vladimirs Ņikuļšins
 9. Artis Ozoliņš
 10. Baiba Ķigure
 • Visiem laimētājiem lūgums sazināties ar Galerija Azur info centru +371 67716711, lai vienotos par balvu saņemšanu. Pie balvu saņemšanas līdzi ņemt personas apliecinošu dokumentu un laimētā čeka oriģinālu.

Tirdziņā atradīsi rokām darinātas
dāvanas un sirsnīgus nieciņus
svētku sajūtai!

Azur Logo Fin