Optio

Optio

Optio optika ir Latvijā lielākā optikas preču uzņēmuma SIA “Optometrijas centrs” veikala ķēde, kas apvieno 22 veikalus, no kuriem 15 atrodas Rīgā un vēl 7 Latvijas lielākajās pilsētās. Optio filiāle i/c  Atrium Azur piedāvā vienu no lielākajām briļļu ietvaru un saulesbriļļu ekspozīcijām, plašu kontaktlēcu sortimentu, kā arī ātru un efektīvu klientu apkalpošanu.

Mūsu redzes pārbaudes kabinets ir aprīkots ar mūsdienīgāko aparatūru, lai pacientiem spētu veikt dažādas sarežģītības pakāpes redzes pārbaudes – briļļu un kontaktlēcu izrakstīšana, pielaikošanas un lietošanas apmācības. Mūsu optikā strādā tikai sertificēti redzes korekcijas speciālisti un zinoši pārdevēji-asistenti.  

Optio veikalu tīkls ir Kodak Lens Vision Centre sadarbības partneris.     Katram pircējam spējam piedāvāt kvalitatīvas optikas preces par demokrātiskām cenām. Optio briļļu komplektu koncepcija tagad un turpmāk paredz klientiem viegli saprotamu briļļu cenas aprēķinu: ietvars, lēcas un briļļu izgatavošana. Saviem pircējiem Optio optika izsniedz pastāvīgā klienta karti, kas nodrošina papildus atlaides un īpašos piedāvājumus paralēli  akcijām visos Optio optika veikalos visā Latvijā.